שלהבות חב"ד

יום ראשון ה אדר נערך סיור בבתי הספר של שלהבות חב"ד לסטודנטיות שנה ג' המתכשרות להוראה במסלול יסוד

שלהבות חב"ד הם בתי ספר יסודיים בפרישה ארצית הפועלים בשיטת האינטליגנציות המרובות ושמים דגש על ערכים, דרך ארץ ומסורת ישראל.

הסיור תואם ואורגן עם מנהל הרשת הרב אלי קריצבסקי והמפקחת הגב חנה אברומוביץ.
מטרת הסיור לחבר ולשתף את הסטודנטיות בעשי היחודית של ביה"ס כדי לעודד ולהג,יר מוטיבציה פנימית להיות שליחה בשדה החינוך וההוראה ולהשתבץ בעתיד בעבודה.
הסיור נפתח בביקור בביס שלהבות חב"ד בקרית גת. בהס מונה 5 כיתות ועבר שנה שע,רה למבנה חדש ומותאם. הגב נועה נתן הדגישה את רוח השליחות החינוכית של כל הצוות .

ביה"ס מאמין בשילוב בו זמני של מקצועיות ויחס אישי מותאם. בהס פועל ברוח שיטת האינטליגנציות המרובות. שיטה הנותנת מקום של כבוד למגוון חוזקות אנושיות.
כל תל' מודע לחוזקות שלו ופועל ולומד בהתאם. במהלך כל השנה התלמיד ממשב את תהליך הלמידה של ובסיום מחצית מסכם וכותב את התעודה שלו.

הגב רחלי בלוי רכזת פדגוגית שיתפה ביוזמות והפרוייקטים הבלתי פורמליים בביה"ס ובהתפתחות המקצועית של הצוות.
בהמשך בקרנו בביה"ס שלהבות חב"ד ברמלה.
בית ספר בצמיחה הוקם שנה שעברה ומונה שתי כיתות א-ב. ביה"ס פועל בקרוונים. על אף התנאים החיצוניים הלא מותאמים , צוות ביה"ס משקיע בעבודת החינוך וההוראה ופועל במקצועיות חינוכית ולימודית.
ביה"ס הציב לעצמו שלוש מטרות יסוד שמטרתן לקדם כל תל מיד למיצוי היכולות בתחום הערכי, האישיותי והקוגנטיבי.
הרב קריצבסקי מנהל הרשת חתם את הסיור במסר חשוב שכל אחת יכולה להיות שליחה חינוכית מעולה בשדה החינוך ולפתח דימוי עצמי חיובי ובטחון בכוחותיה ויכולותיה בהתאם להוראות הרבי נשיא דורנו.