:סיסמא מספר תעודת זהות:
דפדפן לא תומך ב-COOKIES

עיצוב תקשורת חזותית - גרפיקה ממוחשבת

רקע


גרפיקה ועיצוב לביצועיסטיות

 

 בקורס גרפיקה ועיצוב לביצועיסטים, תקבלי את כל הכלים הנחוצים לך לעבודה מיידית כגרפיקאית ביצועיסטית. זהו קורס ייחודי עם דגש על פרקטיות, כשכל יחידה מתוכננת באוריינטציה של לימוד ויישום מיידי, כך שתחווי ותביני היטב את החומר הנלמד. קורס זה עוסק בגרפיקה, עיצוב גרפי, מיתוג חברות, עיצוב בסגנונות שונים ולדעת מתי ואיך להתאים את השפה לקהלי היעד השונים, טיפוגרפיה מקצועית,  עיצוב מודעות פרסום וקריאייטיב, יצירה וחשיבה בצורה כוללת מהפרט הכי קטן ועד לקונספט הגדול.


 הכרות עם התוכנות המבוקשות ביותר כאשר תלמדי את כל התוכנות לעומק, תוך הכירות עם כל הפונקציות הנדרשות, כמו גם הגשה לדפוס והכנת תיק עבודות ייצוגי.


צילום סטילס – סמסטר א'


בקורס צילום סטילס, תקבלי את כל יסודות הצילום הנחוצים לך לעבודה מיידית כצלמת מקצועית. זהו קורס ייחודי עם דגש על מקצועיות וסטיילינג כשכל יחידה מתוכננת באוריינטציה של לימוד ויישום מיידי, כך שתחווי ותביני היטב את החומר הנלמד.

 

קורס זה עוסק בצילום, עריכת תמונות, צילום ילדים ומוצרים, תוך הכירות עם כל הפונקציות הנדרשות, כמו גם הדפסת אלבומים דיגיטלים והכנת תיק עבודות ייצוגי.  במהלך הקורס ניתן דגש על צילום ילדים, מריחת והקפאת תנועה, עומק שדה רדוד, צילום צבע, ועוד.


צילום סטודיו –סמסטר ב'


ביחידה זו תוכשרי להיות צלמת סטודיו וארועים, כמה רמות מעל המוכר.


תדעי להשתמש עם כל אביזרי הצלם המקצועי, החל מתאורות שונות ועד לקוביות אור, רפלקטורים, סופטבוקס ועוד, ולשדרג יכולות לרמה גבוהה ביותר. במהלך הקורס נשים דגש על צילום ילדים, צילום מוצר, צילומי מזון, צילום תכשיטים, צילומי מוצרים ועוד..


יצירה וחשיבה בצורה כוללת מהפרט הכי קטן ועד לתמונה הסופית.

 

מטרות הקורס

       

bul6_3 הקניית ידע מקצועי ומעודכן בתוכנות ובכלים ממוחשבים בתחום העיצוב הגראפי.

       

bul6_3 הכשרת התלמידות לעבודה בתחום גרפיקה ממוחשבת במשרדים העוסקים בנושא כגון: משרדי פרסום, הפקה, דפוס ועוד.

       

bul6_3 שימוש נכון ומקצועי במצלמה המקצועית, צילום ילדים ברמה גבוהה בטבע ובסטודיו

     

bul6_3 הכשרת והכנת התלמידות לפתיחת סטודיו ועבודה עצמאית בסטודיו פרטי ומאובזר.

 

נושאי הלימוד העיקריים


 עקרונות עיצוב וגרפיקה - סקירה כללית על התפתחות האמנות, מבוא למדיה דיגיטלית, קומפוזיציה, טיפוגרפיה, תורת הצבע, יסודות העיצוב הגראפי, עיצוב ממשק, יסודות הדפוס, מבוא לעיצוב מוצר.


 PhotoShop- מבנה שולחן העבודה, ציור ועריכה, סריקה וריטוש תמונות, טיפול בצבעים ורזולוציה, סריקות וצריבות, קטעים והכנה  Image map, עבודה עם Background, אופטימיזציה ו- Animation Gif.

פוטושופ למקצוענים, הדמיות ממוחשבות, דיגיטל- ארט וביצועים ייחודיים נוספים   בתוכנה המדהימה בעלת האפשרויות הבלתי נדלות.

        

אילוסטרייטור - אילוסטרייטור היא תוכנה לגרפיקה ואיור ווקטורי הנפוצה והמקובלת בעולם. ניתן לצור איורים, עצובים לתקליטורים, שרטוטים, מפות, סמלים ולוגו, מודעות, שילוט, עצוב אתרי, אריזות ועוד הרבה.

        

אינדיזיין - תוכנה לעימוד והכנת קובץ מרובה דפים להדפסה, כגון: חוברות, עיתונים, ספרים וכו'. תוכנה זו משלבת בתוכה גם איורים גראפיים ותמונות.

        

רעיונאות וקריאייטיב - איך מייצרים רעיונות חדשים? איך חושבים "מחוץ לקופסא"? מה עושים כשנגמרים הרעיונות? ואיך מייצרים רעיון חדש, מפתיע, מקורי ורענן? ידע מקיף המלווה בתרגול רב, יקנה לך את האפשרות ליצור יש מאין.

       

הכנת תיק עבודות - במהלך הקורס תבני תיק עבודות אקדמי, המכיל מגוון עבודות שונות והתנסות בסגנונות ורעיונות שונים. תיק עבודות מושקע הינו כרטיס הכניסה שלך לעולם העבודה.


צילום

        

צילום - הכרה ותפעול מצלמה מקצועית

        

הקמת סטודיו - הכרה ותפעול מכשור בסטודיו

        

PhotoShop - ריטוש תמונות, טיפול בצבעים ורזולוציה, פוטושופ למקצוענים, עריכת תמונה לצלמים וסגירה להדפסה

        

תיק עבודות - תיק עבודות מושקע הינו כרטיס הכניסה שלך לעולם העבודה, ולכן אנו שוקדים על הכנת תיק עבודות                                            מושלם ומקצועי.

 

משך לימודים

 

מסגרת לימודים חד שנתית

יוזמת "קולקולט"
ספרייה
סטודנטיות
סגל
סילבוסים
פורומים
סביבות למידה